Süper Kobi Hazır Web Sitesi

Gizlilik Politikası

Süper Kobi  web sitemizi ziyaret eden ve/veya hesap oluşturan değerli ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarınıza saygı duymaktadır ve sitemizde geçirdiğiniz zaman zarfında  kişisel gizlilik haklarının korunmasını sağlamaya çalışır. Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İşbu Gizlilik Politikası bilgi uygulamalarımızla ilgili genel bilgiler vermektedir.

İşbu Gizlilik Politikası metni bilgi güvenliği ile ilgili ziyaretçilerimizi müşterilerimizi ve potansiyel müşterilerimizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır. Bu gizlilik politikası kuralları web sitesi tasarımı dahil tüm hizmetlerimiz için geçerlidir.

Gizlilik Politikası, Hizmetlerimize nasıl eriştiğinize (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) bakılmaksızın uygulanacaktır. Hizmetlerimizi her kullandığınızda Gizlilik Politikası kabul edeceğiniz için, Gizlilik Politikasını dikkatli bir şekilde okumanız önerilir. Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmemeniz halinde, Hizmetlerimizi kullanmamanızı öneririz. Hizmetleri kullanmanız hatta sitemizi ziyaret etmeniz durumunda dahi kuralları peşinen kabul etmiş sayılmaktasınız.

İşbu Gizlilik Politikası´na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

Toplanan Bilgiler

Doğrudan sağladığınız bilgiler

Hazır Web Sitesi Deneme hesabı oluşturmanıza veya hizmet satın almanız sırasında çeşitli bilgilerinize ihtiyaç duyulur. Bu iletişim ve paylaşılan bilgiler güvenli ve emniyetli şekilde yürütülecektir.

Örneğin:

•             Hesap veya profil oluşturmanıza izin veren bazı hizmetlerimiz. Sizden bu Hizmetler ile bağlantılı olarak, hesap veya profil oluşturmak için sizden kendiniz hakkında iletişim bilgileri ve kişisel bilgiler gibi bazı bilgiler vermenizi isteyebiliriz. Örneğin, ilgili bir hesap oluşturduğunuzda bizimle irtibat kurmanız yahut çevrimiçi bir ankete katılmanız gibi hallerde adınız ve e-posta adresiniz gibi kendiniz hakkında bazı bilgiler verebilirsiniz.

•             Bizden bir ürün sipariş ettiğinizde, siparişinizi işleme alabilmemiz için sizden adınızı, iletişim bilgilerinizi, gönderi ve fatura adres(ler)inizi, ve kredi kartı bilgilerinizi talep edebiliriz. ( Kredi kartı bilgileriniz doğrudan Süper Kobi’ye ait web site ve portalları üzerinden değil ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden SSL kullanılarak güvenli şekilde iletilmektedir. Süper Kobi, kredi kartı bilgilerinize erişemez, depolayamaz. 3D Secure Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır. )

Üçüncü taraf kaynaklardan alınan bilgiler

Hakkınızda (kanunlar tarafından izin verilen ölçüde) halka açık ve ticari kaynaklardan bilgi alabilir ve bu bilgileri sizden veya hakkınızda aldığımız diğer bilgilerle birleştirebiliriz. Ayrıca, üçüncü taraf sosyal ağ hizmetleri ile bağlanmanız halinde, hakkınızda bu sosyal paylaşım siteleri üzerinden de bilgi alabiliriz.

•             Cihaza özel bilgiler toplarız (örneğin, donanım modeli, işletim sistemi sürümü, cihazın benzersiz tanıtıcıları ve telefon numarası dahil mobil ağ bilgileri gibi). 3. parti analitik servisleri üzerinden toplanan bilgilerde cihazınızın tanıtıcılarını veya telefon numaranızı eğer var ise 3. Parti hizmet sağlayıcı hesabınızla ilişkilendirebilir.

•             Kayıt bilgileri—Web Sitesi hizmetleri kullanım zamanınız ve süreniz, Hizmetler yoluyla girdiğiniz arama sorgulama terimleri ve cihazınız üzerine yerleştirdiğimiz çerezler içinde saklanan her türlü bilgi gibi

•             Konum bilgileri— 3. Parti hizmet sağlayıcı hizmetlerini kullandığınızda, gerçek konumunuz hakkında bilgiler toplayabilir ve bunları işleyebiliriz. Konum belirlemek için, IP adresi ve GPS'in yanı sıra yakındaki cihazlar, Kablosuz erişim noktaları ve baz istasyonları hakkında Süper Kobi’ye bilgi sağlayabilecek diğer sensör verileri gibi çeşitli teknolojileri de kullanabiliriz.

•             Diğer bilgiler-  Kullandığınız uygulamalar, ziyaret ettiğiniz web siteleri ve Hizmetler yoluyla teklif edilen içeriklerle nasıl etkileşimde bulunduğunuz gibi, Hizmetleri kullanımınıza ilişkin diğer bilgiler.

Ayrıca, web hizmetleri kullanımınız hakkında sizlere bilgi toplama anında açıkladığımız şekillerde veya onayınızla, diğer bilgiler de toplayabiliriz.

Bilgi Kullanım Amaçları

Topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

Topladığımız kişisel bilgiler ile sizi Süper Kobi son ürün duyuruları ve yaklaşan etkinlikleri hakkında bilgilendirmek, sizi veya cihazınızı bir Hizmet için kaydetmek;

Hizmetlerimiz ile ilgili geçmiş deneyimlerinize dayalı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunmak;

3. parti hizmet sağlayıcı servisleri üzerinden özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek ve size promosyon amaçlı bildirimler göndermek;

Pazarımızın, müşterilerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin değerlendirmesini ve analizini yapmak (ürün ve hizmetlerimizle ilgili görüşlerinizi almak ve müşteri anketleri yapmak dahil);

Hizmetlerimizi iyileştirebilmemiz ve yeni ürün ve hizmetler geliştirebilmemiz için kullanıcıların Hizmetlerimizi kullanma şeklini öğrenmek;

Kanunlar tarafından izin verilen ölçüde, ücretsiz ödül çekilişleri, ödül yarışmaları veya promosyonlar düzenlemek;

Kişisel bilgileri ürün, hizmet, içerik ve reklamlarımızın oluşturulmasına, geliştirilmesine, kullanılmasına, sunulmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olmasının yanı sıra, kayıp ve dolandırıcılığın önlenmesi amacıyla kullanmak

Kişisel bilgilerinizi satın almalar hakkındaki iletişimler ve koşullar, şartlar ve politikalara ilişkin değişiklikler gibi önemli bildirimleri göndermek için kullanmak; İşbu bilgi Süper Kobi ile etkileşiminiz için önemli olduğundan söz konusu iletişimleri almaktan vazgeçmeyebilirsiniz.

Kişisel bilgileri, Uğur ürünlerini, hizmetlerini ve müşteri bildirimlerini geliştirmek için denetim, veri analizi ve araştırma gibi dâhili amaçlar için kullanmak

Tüm hizmetlerimizden topladığımız bilgileri, hizmetlerimizi sunmak, sürdürmek, korumak ve iyileştirmek, yeni hizmetler geliştirmek için kullanırız. Bu bilgileri ayrıca, 3. parti hizmet sağlayıcılar üzerinden size daha uygun arama sonuçları ve reklamlar sunmak gibi size özel içerikler sağlamak için de kullanılır.

 Bilgi Paylaşımı

Bilgilerinizi sizin onayınız olmadan üçüncü taraflara pazarlama ve ticari amaçlı olarak paylaşmıyoruz. Bununla birlikte, bilgilerinizi aşağıdaki kanallarımız ile paylaşabiliriz :

•             Bilgileriniz Süper Kobi iştirakleri arasında paylaşılacaktır.

•             Vergi danışmanları, denetçileri ve diğer harici profesyonel danışmanlar,

•             Şirket’in veya Şirketin işletmesinin bir kısmı ya da tamamının potansiyel alıcı veya yatırımcıları

•             Bilgi sistemleri hizmet sağlayıcıları, müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama programları gibi  Süper Kobi’ye ürün veya hizmet sağlayan belirli üçüncü tarafların özel teklifleri ve hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmek için.

•             Üyelik Sözleşmesi kapsamında belirtilen hizmet ve faaliyetler için işbirliği yapılan şirket ve organizasyonlar.

•             Hizmet Sağlayabileceğimiz durumlarda; İş Ortakları, bayiler, servisler diğer temsilci ve acentelikler.

•             Kanunen Zorunlu Kılınan Durumlarda veya Hizmetlerimizi Korumak Amacıyla Diğer Taraflar. Aşağıdaki amaçlarla bilgilerinizi başka taraflara ifşa edebiliriz:

•             Kanunlara uymak veya zorunlu yasal süreçlere cevap vermek (arama emri veya sair mahkeme kararı gibi);

•             Hizmetlerimizin tabi olduğu politikaları doğrulamak veya bu politikalara uygunluğu sağlamak;

•             Süper Kobi’nin veya tüm iştiraklerimizin, iş ortaklarımızın veya müşterilerimizin haklarını, mallarını veya güvenliklerini korumak

•             Kurumsal İşlemlerle Bağlantılı Diğer Taraflar. Birleşme, devir veya iflas halinde bilgilerinizi üçüncü taraflara ifşa edebiliriz.

•             Onayınız ile ve Kendi Takdirinize Bağlı Olarak, Diğer Taraflar. İşbu Gizlilik Politikasında açıklanan ifşa hallerine ek olarak, hakkınızdaki bilgileri üçüncü taraflarla onayınız ile veya talep etmeniz halinde paylaşabiliriz.