KURUMSAL

Hazır Site Fiyatları

Hazır Site Fiyatları

Hazır Site Fiyatları konusunda uygun fiyata web sitesi satın almak isteyenler genellikle hazır site fiyatları ile ilgilenir. Hazır site satın almak için tavsiyemiz hazır site fiyatları ve hazır site özelliklerinin yani hazır site paketine dahil olan özelliklerin incelenmesidir. Çok uygun fiyata pek fazla bir özelliği olmayan bir web sitesi satın almak firmanıza katkı sağlamayacaktır. 

 

Seo Konusunda arama motorlarında sizi ilk sayfa hatta ilk sıralara taşıyacak, cep telefonu ve mobil cihazlara uyumlu bir hazır site ise işinize katkı sağlayacaktır. Bu nedenle Hazır site fiyatları ve hazır site fonksiyonları bir arada değerlendirilmelidir.

Süper Kobi Hazır Site fiyatları konusunda kafa karışıklığı oluşturmadan, herşey dahil konsepti ile fiyat politikası izlemektedir. Süper Kobi Hazır Site satın alındığında , Süper Kobi tarafından geliştirilmiş tüm özelliklere sahip olursunuz. Hazır Site fiyatları arasındaki tek farklılık yüklenecek ürün asyısına bağlı olarak değişmektedir.

 

Süper Kobi Hazır Site sistemi kendi sunucusu üzerinden yayın yapmaktadır. Paylaşımlı olmayan ve sadece Süper Kobi ve Süper Kobi müşterileri için kullanılan bu sunucu hazır site sisteminin daha hızlı ve daha erişilebilir olmasını SEO konusunda daha başarılı olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle Hazır Site fiyatı sadece ürün sayısına göre farklılık göstermektedir. 

 

Yüklenen ürün sayısının fazla olması hosting alanının daha geniş olmasını gerekli kılar bu nedenle de Süper Kobi hazır site fiyatlarında 2 tip fiyat uygulamaktadır. Hazır site özellikleri bakımından herhangi bir kısıtlama yapılmamaktadır. 

Hazır Site fiyatları incelenirken sahip olunacak tüm özelliklerinde biliniyor olması kıyaslamanın daha doğru olmasını sağlayacaktır.

 

Hazır Site fiyatlarını neler etkiler.

Alan adı:
Bugun ortalam alan adı maliyeti 10 USD olarak düşünüldüğünde , bir hazır site hem alan adı veriyor hemde alan adı maliyetine satılıyor ise bu konuda iki kere düşünülmesi gerekir

kurumsal mail adresleri:
Alan adı uzantılı mail adresleri veren hazır site fiyatlar konusunda uygun olmalı ancak, mail iletişiminde sorun yada kesinti yaşatmamalıdır. Unutulmamalıdır ki, size ualşamayan mail iletisi ile neyi kaybedeceğinizi bilemezsiniz. 

Hazır Site özellikleri:
Kullanıcı dostu ve Türkçe yönetim paneline sahip bir hazır site ile web sitenize tüm içeriği yüleyip kolayca içeriğinizi yönetebilirsiniz.

responsive web tasarımı:
Her geçen gün artan kullanım oranına sahip akıllı telefon ve mobil cihazlara uyumlu bir web sitesi ile tüm ziyaretçilere en iyi şekilde görünmelisiniz.

yabancı dilde yayın:
Yurt dışından hazır siteyi ziyaret edenler yada farklı dilde yayın yapmak isteyen hazır site sahipleri için hazır sitenin yabancı dildeki yayın kabiliyeti önemlidir. Süper Kobi Hazır sitesi 8 dilde yayın yapabilmektedir.

Hazır Site yönetim paneli:
Hazır site yönetim paneli yabancı bir yazılımın yarım yamalak Türkçeleştirilmiş bir versiyonu olmamalı, tamamen Türkçe ve kullanıcı dostu olmalıdır. Kolay Kullanıma sahip biryönetim paneli de hazır site fiyatı konusunda bir etkendir.

Hazır Site yenileme fiyatları:
Hazır site fiyatları satın alırken önemlidir ancak, bu fiyatın bir kez yenileme fiyatlarının ise her yıl ödeneceği hatırlandığında yenileme fiyatlarınında önemli olduğu anlaşılmaktadır.

 

Hazır Site Fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için Hazır Site Fiyat Listesi ni inceleyebilirsiniz.

 

 

Süper Kobi Hazır Site sistemi Herşey Dahil Konseptindedir,

Tüm müşterilerimize hazır site üzerinde özellik kısıtlaması olmadan hizmet veririz

--> -->