KURUMSAL

Hazır Site Satın Al

Hazır Site Satın Al kelimesi ile arama motorunda yapılan sorgu sonucunda web sitesini online ödeme ile satın alıp içerik girişlerini yaparak kullanmaya başlayacak kişiler arama yapmaktadır.

Hazır site satın almak aslında web sitesi için ödenen bedelin daha ucuza gelmesini sağladığı gibi eğer doğru hazır site tercih edilirse, daha fazla para ödenmiş sitelerden de kaliteli bir web sitesi sahip olunmasını sağlar. 

 

Web sitesi örnekleri ve web sitesi kodları incelenerek bir web sitesi oluşturmaktan çok daha avantajlı bir sistem olan hazır site, kullanıcıların sadece içerik girişlerini yaparak kendi web sitelerini kullanmaya başlamalarına olanak tanır. Web sitesi yönetim paneli kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir yapıda olursa bu işlemde kolaylıkla yapılabilecektir. 

 

Hazır site satın al seçeneğini kullanmadan önce Süper Kobi olarak tüm kullanıcılarımıza tavsiyemiz, ücretsiz hazır site oluştur seçeneği ile bir hazır site oluşturup sistemi kapsamlıca incelemeleridir.

Web Sitesi satın alma işlemi öncesi sistemi kısıtlama olmadan incelemek ücretsiz hazır web sitesi oluşturmak, ileride bir memnuniyetsizlik yaşanmasına engel olacaktır.

 

Süper Kobi Hazır Web Sitesi olarak amacımız, hazır site ile kimsenin kod yazmadan, web tasarımı bulmak / yapmak ile uğraşmadan kolayca web sitesi oluşturmasını sağlamaktır. Hazır site fiyatları web tasarımı bulmak, web sitesi yazılımı yapmak gibi çalışmalar için vakit harcamanıza değmeyecek kadar düşük bir fiyattadır. Webmaster, SEO uzmanı, IT sorumlusu, Bilgi işlem sorumlusu, Web Sitesi editörü hatta bilgisayar okur yazarlığı yani ofis programlarını kullanabilen tüm kullanıcılar rahatlıkla hazır site satın al seçeneği ile web sitesi satın alıp, kullanabailirler.

 

Hazır site satın al seçeneği öncesi hazır web sitesi şablonlarını inceleyebilir, ücretsiz hazır web sitesi oluşturabilirsiniz. Süper Kobi hazır site sistemi malesef ki hazır site indir gibi bir işlemi desteklememekte olup, web tabanlı çalışmaktadır.

 

Hazır site satın almadan önce hazır web sitesi kapsamında neler alınacağınında iyice araştırılmasında fayda vardır.

  • Örnek vermek gerekirse hazır site içeriğinde ;
  • Kaç yabancı dilde yayın yapılacağı , ek dil için ödenecek fiyat
  • Hazır Site Fiyatı; ek talepler için bir fiyat listesi olup olmadığı,
  • Hazır site yenileme fiyatları, yenileme için ödenecek fiyatlar sabitmidir
  • Hazır sitenin responsive olup olmadığı, responsive yapmak için gereken fiyat
  • Hazır sitenin SEO uyumlu olup olmadığı, değilse SEO ücreti
  • Hazır site yönetüm paneli olup olmadığı, yoksa bedeli, varsa geliştirme için talep edilen fiyat

gibi bilgilerin başından sorgulanması hazır siteden memnun kalınmasını sağlayacak önemli hususlardır.

 

--> -->