KURUMSAL

Hazır Web Sitesi Nedir

Hazır Web Sitesi nedir ?

 

Hazır web sitesi nedir denildiğinde açıklamamız gereken bizim için Yani Süper Kobi Hazır Web Sitesi nedir sorusu olacaktır. Hazır web sitesi denildiğinde açık kaynak kdolu wordpress, joomla gibi hazır altyapı sunan web siteleri, yada hazır scriptler ile oluşturulmuş web siteleride zaman zaman anılmaktadır. Bu nedenle bizim anlatacağımız hazır web sitesi Süper Kobi Hazır Web Sitesi olacaktır. 

 

SÜper Kobi Hazır Web Sitesi tam olarak nedir ? Süper Kobi öncelikle 2000  yılından günümüze web sitesi tasarımı, internet tabanlı yazılımlar üzerine faaliyet gösteren web tasarım firması olan TTR Bilişim tafaından geliştirilmiştir. Bunu söylememizin sebebi, TTR Bilişim faaliyet hayatı boyunca farklı ölçekteki farklı sektördeki binlerce firmaya web sitesi tasarımı hazırlamış bir web tasarım ajansıdır. Web tasarımları hazırlanırken bakıldığında her firma için özel tasarım ve yazılım yapılıyor olsa da, temelde istekler hep birbirine tekrar etmektedir. Şöyleki, her sitede bulunan sayfalar, hakkımızda - ürünler- referenaslar- iletişim vb olmaktadır. Her firma ölçeğine göre farklı taleplerde de bulunsa temel talep, arama motoru uyumlu bir web sitesi olması, kolay kullanıma sahip olması, hızlı ve sürekli erişilebilir olmasıdır. Tabi her firmanın ortak taleplerinin temelinde ise uygun web sitesi fiyatı olmasıdır. 

 

Süper Kobi hazır web siteside bu taleplerin değerlendirilmesi sonucu oluşturulmuş bir hazır web sitesi sistemidir. Madem istekler ortaktır, madem en büyük alep uygun fiyattır, bu durumda tüm firmalar için ortak bir yönetim paneli üzerinden bir yazılım geliştirilirse ve tüm firmalar, ortak yazılım havuzundan faydalanırsa bu tamda istenen bir web sitesi sistemi olacaktı. Bu fikirden yola çıkarak geliştirilen hazır web sitesi sistemine SÜPER KOBİ HAZIR WEB SİTESİ adını vererek web sitemiz üzerinden online web sitesi satın al seçeneği ile yayına hayatına başladık.

Hazır web sitesi kobiler için birçok avantaja sahip bir web sitesi sistemidir. Web sitesi fiyatları kolaylıkla incelenebildiği gibi web sitesi satın al seçeneği ile satın alma yapmadan önce ÜCRETSİZ SİTE OLUŞTURMA imkanı da sağlamaktadır. Ücretsiz olarak oluşturulan web sitesi demo süresi boyunca kullanıabilmektedir. Demo web sitenizi ve en önemlisi yönetim panlinizi detaylıca inceleyip beğendiğiniz taktirde web sitesi satın almanızı sağlayarak, % 100 mümteri memnuniyeti sunabilmekteyiz. 

 

Zaman içerisinde yapılan geliştirmeler ve 2016 yılında başlayıp 2017 yılında tamamlanan son verisyonu ile modern ve güncel teknolojiler ile geliştirilmiş yepyeni bir hazır web sitesi sistemi oluşturmuş bulunuyoruz.

--> -->