KURUMSAL

Hazir Web Sitesi Paketi

Hazir Site Paketi

Super Kobi Hazir Site Paketi konusunda, kisitlama olmayan hazir site secenekleri sunmaktadır. Bilindiği üzere birçok sistemde önce belirli bir sure ucretsiz site kullandirilmakta, bazilarinda ise reklamlar ve sınırlı ozellikler aktif edilmekte kullanmak istediginiz her hazir site ozelligi icin ise ek fiyat talep edilmektedir. Bu sekilde bir hazir site paketinde her yeni ihtiyacta hazir site fiyati artacaktir. 

 

Super Kobi Hazir Site Paketi ise tum kullanicilara limitsiz bir hazir site paketi sunmaktadir. Ihtiyac duymadiginiz ozellik ve sayfalari kolayca pasif olarak ayarlayabilmektesiniz. Boylelikle ihtiyac duyuldugu zaman tekrar aktif hale getirilerek kolaylikla kullanilmaktadir. Super Kobi Hazir Site paketi bu yonu ile kullanicilarina ilk hazir site satin alma sonrasi süpriz fatura ile karsilaşmama garantisi sunmaktadir.

 

Hazir Site Paketi İçeriği;

  • Alan adı ( domain, kullanmakta oldugunuz yada yeni tescil edilen alan adi )
  • Hosting ( Ozel sunucuda site baridirma alani )
  • 5 adet 150 Mb kotali mail adresi ( alan adi uzantili mobil cihaz uyumlukurumsal mail adresi )
  • Ozellestirilebilen hazir site tasarimi
  • Parallax efekt
  • Duyarli hazir site tasarimi ( Responsive olarakta ifade edilen mobil cihaz uyumlu hazir site tasarimi )
  • Seo uyumlu hazir site 
  • Hazır Site açılış sayfasına pop up görsel yukleme ( hazir site açılırken 10 saniye boyunca görüntülenen reklam yada bildirim amaçlı görsel yükleme )
  • Sosyal medya ile entegre calisan haberler modulu ( web sitenize eklediginiz her haber otomatik olarak sosyal medya hesabinizda paylasilir )
  • Hazir site yonetim paneli ( site rengi, tum site icerigi, site menuleri ve yazi fontlari dahil hazir site yonetim paneli )

 

 

Yukarida yazilan hazir site paketi ozellikleri disinda Super Kobi Hazir Site paketi ozellikle hazir site tasarimlari bircok ozellige daha sahiptir.

Super Kobi Hazir Site Paketi kapsaminda kullanacaginiz hazir site her sayfaya ozel SEO ayari yapabileceginiz programlama altyapisi ile SEO konusunda da sizi basariya tasiyacaktir.

Super Kobi tarafindan sunulan hazir site paketi ozelliklerinin tamamini hazir site olustur seceneğini kullanarak ucretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek geliştirmiş olduğumuz Hazır Site için tüm özellikleri bir araya getirerek oluşturulmuş olan Hazır Site paketi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimizi düşünüyoruz. Hazır Site Paketi içinde ihtiyaç duyupta henüz eklenmediğini düşündüğünüz bir özellik var ise bizimle paylaşabilirsiniz. En kısa sürede sistem mantığına aykırı olmaması durumunda bu özellikte site paketine ekleniyor olacaktır. Hazır Site Fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmak isterseniz fiyat listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Bunun icin mail adresiniz disinda bir bilgiye ihtiyac duyulmamakta sizden bir kredi karti bilgisi vs gibi hicbir ozel bilgi istenmemektedir.

 

--> -->