KURUMSAL

Kimler Hazır Site Kullanabilir

Hazır site olarak geliştirilen Süper Kobi, Türkçe yönetim paneli ve özellikle kullanıcı dostu yapısı ile renk, yazı karakteri gibi birçok özelliği açısından özelleştirilebilen bir yapıya sahiptir.

Kurumsal web sitesi olarak resim, video ve yazılı içeriklerinizi kolaylıkla hazır site üzerine yükleyerek kullanabilirsiniz. Süper Kobi yönetim paneli üzerinden dilediğiniz kadar alt ayfa tanımlayıp bu sayfaları istediğiniz gibi adlandırıp istediğiniz içeriklerle yayınlayabilirsiniz. 

 

Kimler Hazır Site Kullanabilir ?

Hazır site olarak Süper Kobiyi tercih eden kullanıcılarımız, nakliyat firması için hazır site, kimya firmaları için hazır site, imalatçı firmalar için hazır site, kobiler için hazır site aradıklarında bize ulaşan ve bizimle çalışma kararı alan sektörel firmalardır.

 

Hazır Site ile neler yapılamaz ?

Bahsettiğimiz Hazır Site Süper Kobi hazır site sistemidir. Süper Kobi kurumsal web sitesi olması sebebiyle kurumsal içerikleri yayınlamaya uygun bir hazır site sistemidir. Bilindiği gibi web sitesi kapsam ve fonksiyon olarak çok geniş bir hizmet yelpazesi anlamına gelmektedir. Hazır Site olarak, Hazır kariyer sitesi olarak kullanıma uygun değildir, kariyer sitesi birden fazla kullanıcının sisteme giriş yapması sorgular yapması, raporlamalar yapılması gereken bir sistemdir, hazır site altyapımız bu şekilde geliştirilmediğinden dolayı Süper Kobi Hazır Kariyer Sitesi olarak kullanıma uygun değildir. 

Aynı şekilde e-ticaret portalı olarakta kullanıma uygun bir site sistemi değildir. E-ticaret portalı içinde kariyer sitesi benzeri kullanıcıların sisteme tanımlanması, çeşitli ilanlar yayınlamaları gereken, farklı fonksiyonlara sahip bir yazılım altyapısı gerektirmektedir. Bu nedenle Süper Kobi Hazır Site sistemi bu konuda bir kullanıma uygun değildir. 

Özel olarak geliştirilmesi gereken altyapı istenen siteler için Süper Kobi Hazır Site Sistemi uygun değildir.

Hazır Site sistemi olarak desteklemediğimiz altyapılar:

hazır kariyer sitesi

hazır e-ticaret portalı

hazır haber sitesi

hazır forum sitesi

hazır video paylaşım sitesi

 

--> -->