KURUMSAL

SEO Uyumlu Hazır Site

SEO Uyumlu Hazır Site

 

SEO UYUMLU HAZIR SİTE

Hazır site yada özel web sitesi tasarımı yaptıran her firmanın olmazsa olmaz taleplerinin başında SEO uyumlu bir site olması gelmektedir. SEO UYumlu hazır site ifadesi; arama motorları tarafından okunabilen site olarak özetlenebilir. SEO Serach Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamın agelmektedir. SEO uyumlu hazır site ise arama motoru uyumlu hazır site olarak izah edilirse yanlış olmaz.

 

Hazır site nasıl arama motoru uyumlu olur mu ? diğer bir ifade ile SEO Uyumlu Hazır Site nedir ?

Arama motoru dostu olarakta ifade edilen seo uyumlu site, arama motoru tarafından içeriğine kolay erişililebilen web sitesidir.

Süper Kobi olarak sunduğumuz Hazır site yazılımlarımız, SEO uyumu konusunda;

  • SEO uyumlu yazılım kullanmakta
  • Sisteme yüklenen görseller optimize edilmekte
  • Her Sayfaya özel Meta tag tanımı yapılabilmekte
  • Kolay indexlenebilir yazılım altyapısına sahip
  • Analytics, Metrica ve Web yöneticisi araçları uyumlu
  • Hazır Site geneline SEO ayarı yapılabilmektedir.
  • Hazır site üzerinde her sayfaya özel SEO ayarı yapılabilmektedir.

 

Yukarıda sayılan ve özel sebeplerden ötürü saymak istemediğimiz birçok fonksiyonumuz Süper Kobi Hazır Site çözümlerinin özellikle google arama motorunda başarılı sonuçlar almasını sağlamaktadır.

Hazır site olarak geliştirilen Süper Kobi, SEO konusunda başarıyı arama motorunda firma adı yazıldığında ilk sayfada hazır site kullanıcılarının listelenmesi olarak değil, HAZIR SİTE kullanıcılarının ürün yada hizmet adı yazıldığında da  arama motorunda ilk sayfada hatta ilk sıralarda listelenmesinin sağlanmasıdır.

Hazır site yönetim panelinde bulunan GENEL SEO Ayarları ve ve her sayfa güncelleme ekranı alt kısmında bulunan sayfa başlığı, anahtar kelime ve sayfa tanımı alanlarına sayafa uygun kelimelerin girilmesi sayfaların arama motoru uyumluluğunu sağlayacağı hazır site kullanıcıları için arama motorlarında üst sıralar hayal olmayacaktır.

Hazır site yönetim panelinde site ayarları bölümünde bulunan analytics, metica kod girişi bölümünden ise kolayca google analytics ve Yandex metrica sayaçları hazır site ile entegre edilebilmektedir.

 

Süper Kobi Hazır site yazılımı ile SEO konusunda neler yapabileceiğinizi görmek için ÜCRETSİZ SEO UYUMLU SİTE OLUŞTUR seçeneği ile 15 gün boyunca kredi kartı ve kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan hazır site oluşturup kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. 

SEO uyumlu hazır site nasıl yapılır ?

Ücretsiz Hazır site oluşturup, Süper Kobi ayrıcalıklarını inceledikten sonra Sizde Seo uyumlu hazır site nasıl yapılır sorusunun yanıtı içinde Süper Kobi Hazır Site ile yapılır yanıtını verebiliriz. 

 

--> -->