KURUMSAL

Web Tasarım Paketleri

Web tasarım paketleri satın alarak hem iyi ve kapsamlı bri web sitesine sahip olmak hemde web sitesi fiyatlarına çk fazla para vermemek isteyenler için oluşturulmuş web sitesi sistemi olan Süper Kobi, uygun web sitesi fiyatları ile sizlere en kapsamlı web sitesi sistemini sunar.

Süper Kobi web tasarım paketleri uygun web tasarım fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Responsive tasarım olarak sunulan Süper Kobi Web tasarım paketleri ihtiyacınız olan bir çok web sitesi özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Web tasarım paketleri içeriğini incelemek için web sitesi satın almadan önce tüm özellikleri ile web sitesini ücretsiz olarak oluşturup deneyebilirsiniz.

Süper Kobi ana sayfasında bulunan ve kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymayan ÜCRETSİZ HAZIR SİTE OLUŞTUR seçeneği ile ücretsiz deneme web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Oluşturulan web tasarım paketi, hemen kullanılabileceği gibi, tüm özellikleri ile kısıtlama olmadan 15 gün boyunca kullanılabilir durumdadır.

Süper Kobi Web Tasarım Paketleri arasındaki fark, birinde ürün sayısı en fazla 200 e kadar yüklenebilirken diğer web tasarım paketinde sınır 750 ye kadar çıkmaktadır. Ücretsiz oluşturacağınız web tasarım paketinde ise tüm fonksiyonları kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Süper Kobi web sitesi paketleri sürekli geliştirilen bir yazılım altyapısına sahiptir. Web Sitesi paketleri arasında çok iddialı bir yere sahip olan Süper Kobi web tasarım paketleri bir kobinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım altyapısına sahiptir. 

Hazir web sitesi paketi konusunda ise en kapsamli hazir site paketi oldugu konusunda iddiali olduğumuz Süper Kobi Hazir Site Paketi her geçen gun eklenen yeni ozellikleri ve uygun hazir site fiyatları ile sizleride memnun hazir site kullanicilari arasinda gormek arsuzundadir.

Web Tasarım paketi satın almak isterseniz, öncelikli önerimiz, paket içeriğini iyice kontrol etmeniz ve sonraki yıllarda yenileme vb gibi işlemlerde ödeyeceğiniz ücretin sabit olup olmadığıdır. Bazı web tasarım paketleri kısıtlı bir kullanım için çok düşük bir web sitesi fiyatı lanse eder ancak, web tasarım paketinin kullanılabilir hale gelmesi için her ihtiyaç ayrıca ücretlendirilir, buda müşterinin süpriz ödemeler yapmasını sağladığından müşteri açısından hoş karşılanmaz.

Süper Kobi web tasarım paketleri kesinlikle web sitesi fiyatlarını lanse ettiğinin dışında ek bir ücret talep etmez. Web tasarım paketlerine dahil olan hizmetler,

  • web tasarımı için 1 adet alan adı,
  • Responsive Web Tasarımı,
  • firma alan adı uzantılı 5 adet mail adresi,
  • Seo Uyumlu Web Tasarımı,
  • hosting,
  • web tasarım paketi ve web sitesi tasarımı yönetim panelini içerir


olarak özetlenebilir.

Süper Kobi üzerinden Paketleri ücretsiz inceleyebilirsiniz. Paketler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşın bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

Süper Kobi Web Tasarım paketleri ile sizde en ekonomik imkanlarla en iyi web tasarımına sahip olmakta geç kalmayın. Süper Kobi web tasarım paketleri kampanyalı web tasarım fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. 

Ayrıca Süper Kobi web tasarım paketleri hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Süper Kobi web tasarım paketlerini dilerseniz N11 mağazamız üzerinde de satın alabilirsiniz. 

--> -->