KURUMSAL

Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web Tasarımı, web sitesi tasarımı olarakta ifade edilen internet ağında yayınlanan web sayfalarının bütünüdür. Farklı konularda hazırlanan web sayfalarına erişim için alan adı ( Domain ) kullanılır. Süper Kobi olarak özellikle kobilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olan web tasarımı yazılımımız, özelleştirilebilir yapısıyla tüm ölçekteki işletmelerin çözümlerini karşılayabilmektedir.

 

Web Tasarımı konusunda ise özel çalışmalar gerektiren özel web sitesi tasarımı için gereken fiyatın çok daha altında fiyat ile özelleştirilebilen bir yapıya sahip olmak isteyenlere ise çözüm olarak Hazır Site sunulmaktadır. Özel web sitesi tasarlanırken firmaya göre özel hazırlanırken HAZIR SİTE tüm fonksiyonları ile özelleştirerek kullanılabilmektedir.

 

Web tasarımı yaptırmak isteyen firmalar genellikle en iyi web tasarım firması ile çalışmak isterler ve bu konuda web tasarım paketleri kelimesi ile google arama motorunda arama yaparak web tasarım frimasına ulaşmaya çalışırlar. Süper Kobi bu konuda çok iyi bir web tasarım çözümü sağlamaktadr.

Web Tasarımı farklı konularda hazırlanabilmektedir. Kurumsal web tasarımı, e-ticaret web tasarımı, mikro web tasarımı gibi farklı konularda yayın yapan web tasarımı hazırlamak mümkündür. Ancak önemli olan web tasarımında kaliteyi belirleyen kriterler içeriğinden bağımsız olarak bellidir denebilir.

 

Web Tasarımında kaliteyi belirleyen unsurlar;
Seo Uyumlu Web Tasarımı
Web Tasarımı Fiyatları
Mobil Cihaz Uyumlu Web Tasarımı
Yönetim Panelli web tasarımı

Yukarıda saydığımız web tasarım özellikleri web tasarımından verim alınmasını sağlayan temel beklentilerdir. Ancak bu fonksiyonlarında kullanıcı dostu bir web arayüzünde ziyaretçiye sunulması faydayı artıracaktır. Web Tasarımı için içerik hazırlanırken ise Google Yönetici Klavuzunda da özellikle belirtildiği üzere, arama motorları için değil ziyaretçiler için web tasarımı oluşturulmalıdır. 

 

Süper Kobi olarak uygun web tasarımı fiyatları ile en kapsamlı yönetim paneline sahip web tasarımı yazılımını oluşturduk. Responsive tasarım olarak hazırlanan web sayfaları otomatik olarak görüntülenen ekrana uyum sağlamaktadır. Böylelikle web sayfaları ziyaretçiye uygun şekilde görüntülenecek ve sizi daha iyi ifade edecektir. 

 

Web Tasarımı yönetim paneli üzerinden sayfa oluşturabilir, menüleri yönetebilir hatta sayfa renklerini güncelleyebilirsiniz. Web Tasarımında tüm beklentilerinizi karşılayacağını umduğumuz Süper Kobi Web Tasarımı sistemi sürekli geliştirilen bir altyapıya sahiptir.

Süper Kobi Web tasarımı sizlere sınırsız web sayfası oluşturma imkanı yanında ana sayfada içeriklerinizin sıralaması da dahil, tüm içerikleri % 100 kolayca yönetmenizi sağlayan kullanıcı dostu bir web sitesi yönetim paneli de sunmaktadır.

 

Süper Kobi Web Tasarım sistemi o kadar iddialıdır ki, kullanıcılara öncelikle ÜCRETSİZ WEB TASARIMI OLUŞTUR seçeneği ile hiçbir kısıtlama olmadan web tasarımı oluşturup 15 gün boyunca deneme imkanı sunmaktadır.

 

Başka hiçbir web tasarım firması tarafından sunulmayan önce dene sonra satın al kavramı ile web tasarım sektörüne büyük bir yenilik getirmiş durumdayız. Web Tasarımı oluştururken öncelikle tasarım yapılmakta, kodlama ve içerik girişi yapılarak yayına alınmaktadır, Süper Kobi Web Tasarımı sisteminde ise kolayca 3 adımda web tasarımı ve yönetim paneli oluşturulabilmektedir. Tamamen firmanıza özel kurumsal web tasarımı yada e-ticaret sitesi yaptırmak isterseniz iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 

--> -->