Saniyeler içinde Siteniz Hazır

Hazır Web Sitesi Oluşturmak için Aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.

Süper Kobi Hazır web sitesi ile kurumsal web sitenizi saniyeler içinde kodlama bilgisine ve kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymadan oluşturup 15 gün süresince hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.

Önemli! Sistemimize 5 ayrı alan adı (domain) tanımlayabilirsiniz.

Tanımlama işleminize kadar "firmaisminiz.superkobi.com" sizin test adresiniz olarak yayında olacaktır.

Doğrulama kodu Web Sitenizi Oluşturun
.superkobi.com * Test süresince kullanacağınız bu alan adı, istediğiniz web adresi ile değiştirilecektir.
* Web Sitesi kullanım bilgileriniz bu adrese de iletilecektir.
* Resimdeki 3 haneli kodu boşluk bırakmadan giriniz

Sıkça Sorulan Sorular

Süper Kobi Hazır web sitesi, kurumsal firmaların tüm taleplerini karşılamak amacı ile oluşturulmuş, seo uyumlu ve % 100 tüm içeriğin yönetilebilir yapıda olduğu bir web sitesi sistemidir. Sınırsız sayfa oluşturulabilen ve sosyal medya eklentileri ile de oldukça kullanışlı bir web sitesi sistemidir.

Süper Kobi web sitesi fiyatları her zaman çok düşük rakamlara sunarak iyisini ucuza sunmak gibi bir felsefeye sahiptir. Web sitemizde bulunan web sitesi fiyat listesi sayfamızdan tüm web sitesi fiyatları detaylıca incelenebilir.

Hayır! Web sitenize 5 farklı alan adı tanımlayabilirsiniz. Tanımlama işleminize kadar "xxx.superkobi.com" şeklindeki adresiniz sizin test adresiniz olarak yayına açık olacaktır.

Süper Kobi web sitesi sistemi, alan adı hosting, alan adı uzantılı mail adresleri ve responsive web tasarımı dahil ihtiyaç duyacağınız tüm bileşenleri kapsamaktadır. Detaylı olarak web sitesi sistemini incelemek için ücretsiz web sitesi oluşturup 10 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan sistemi inceleyebilirsiniz.

Süper Kobi ile oluşturulan web sitesi tasarımlar SEO konusunda yüksek hassasiyetle tasarlanmıştır. Gerek her sayfaya özel SEO ayarları, gerekse kod ve görsellerin yükleme aşamasında optimize ediliyor olması ile arama motorlarında başarılı sonuçlar sağlanmaktadır.

Süper Kobi ile oluşturulan tüm web sitesi tasarımları responsive olarak oluşturulduğundan, akıllı cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarda da yatay / dikey olarak sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir.

Süper Kobi web sitesi sistemi, firmanın bir haber yada fuar duyurusunu hem web sitesinde, hemde twitter/ facebook gibi sosyal mecrada ayrı ayrı girişlerinin yapılmasına ihtiyaç duymamanız için sosyal medya etkileşimli olarak hazırlanmıştır. Gereken ayarları ( Yönetim panelinde izahati mevcuttur.) yapmanız durumunda web sitenize ekleyeceğiniz tüm haberler twitter ve facebook hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

Süper Kobi web sitesi 5 adete kadar alan adı ile yayınlanabilmektedir. Bu konuda yönetim panelinde bulunan alan adı ayarları ile alan adı kaydı yapılabilir. Sadece ücretsiz olarak oluşturulmuş web sitesi için .superkobi.com uzantılı alan adları geçici olarak sağlanmaktadır.

Süper Kobi web sitesi sistemi 5 adet @alanadı.com şeklinde 150 MB kotalı mail adresi ile beraber satılmaktadır. Mail adreslerinizi yönetim paneli üzerinden oluşturma imkanınız vardır.

--> -->